Diksmuide, Esen, Vladslo, Beerst, Houthulst,
Groot-Kortemark, Klerken, Koekelare,...
in België vanaf 50 euro
Binnen 2 werkdagen.
De overheid erkent wolwinkels als essentiële winkel in tijden van lockdown Covid-19. Dit werd vastgelegd in het Belgisch Staatsblad. Dit wil zeggen: WIJ BLIJVEN GEWOON OPEN!
Hoewel we open blijven, kunnen bestellingen via de webshop steeds geleverd en afgehaald worden op vaste afhaalmomenten, en raden wij dit ten sterkste aan!
Om het voor jou eenvoudig te maken, vind je op deze pagina steeds het overzicht van onze actuele diensten, maatregelen en nieuwtjes tijdens de lockdown.
Wij blijven tijdens COVID-19 lockdown geopend op de gebruikelijke openingsuren.
Deze kan je hier vinden.
We vragen je vriendelijk om:
- de handen te onstmetten bij het binnenkomen en verlaten van de winkel
-je shoptijd aan te passen
-de afstand te bewaren van 1.5m
-steeds correct je mondmasker te dragen
-nog steeds zo veel mogelijk elektronisch te betalen.
Wij laten steeds 1 à 2 klanten tegelijk binnen in de shop. Is er even een druk moment? Dan gaan we je vriendelijk vragen om even te wachten buiten of in je wagen tot de vorige klant de winkel verlaat.
Onze aflevermogelijkheden:
PROMOTIES!
Promoties & acties:
Regelmatig zullen wij promoties doen op ons aanbod. Hou daarom onze website, instagram of Facebook in de gaten.
Je kunt van onze promoties genieten door een kortingcode in te geven in de webshop, of telefonisch bij je bestelling.
Onze outlet:
Onze workshopruimte wordt tijdelijk omgevormd tot een outlet met stoffen (katoen, sweater, jogging, tricot/jersey), eindereeks boeken, garens en fournituren (biais, elastiek, ...). Super interessante prijzen! Je kan ook thuis snuisteren in onze outlet via de webshop onder de categorie "OUTLET".